fbpx

O firmě Bo dveře s.r.o.

Ve firmě Bo dveře s.r.o. se specializujeme na prodej dveří a nábytku na míru. Můžete si u nás objednat výrobu dveří z tuzemských nebo zahraničních dřevin typu smrk, borovice či buk, ale také nábytek z exotických dřevin mezi které patří například akácie nebo ratan. Nabízíme rovněž kuchyňský nábytek z masivu zahrnující kuchyňské linky a skříňky.

Výroba interiérových dveří je naší velkou vášní. V široké nabídce dveří můžete najít posuvné dveře, bezfalcové dveře nebo masonite dveře. Na zakázku pro vás vyrobíme i luxusní moderní kuchyňské linky, zahradní nábytek, nábytek do kancelářských prostor nebo dětský nábytek. V naší firmě nakupují dveře i nábytek soukromé osoby i různé firmy, neboť naše nabídka obsahuje pestrou škálu možností. Dokážeme se přizpůsobit vašim požadavkům a zakázku upravit podle vašich představ.

Zabýváme se rovněž výrobou dveří na míru. Dokážeme pro vás vyrobit dveře a nábytek, který se prezentuje výbornou kvalitou, precizním zpracováním a dobrou cenou. Vyrábíme český nábytek, protože chceme podporovat český nábytkářský trh.

Neustále přinášíme nové inovace, snažíme pravidelně doplňovat a přizpůsobovat předkládaný sortiment i ceny nabízeného zboží. Naše motto zní: spokojený zákazník rovná se šťastný zákazník.

Největší odměnou pro naše týmové snažení je, když se zákazník k nám znovu vrátí a objedná si další zboží. To, že se nám práce daří dokazují i recenze od klientů, kteří náš obchod navštívili a zde také nakoupili.

 

Náš tým

Jednatel společnosti - Hana Kuklišová     Vedoucí technického oddělení - Milan Delinčák   Vedoucí truhlářského oddělení - Pavel Lepík

Jednatel spolecnosti             Vedouci technickeho oddeleni 2            Vedouci truhlarskeho oddeleni 2   

 

 

Nevíte si rady? Napište nám