top of page
Untitled.jpg

Dveře na míru

Pokud chcete skutečně spolehlivé české dveře, třeba i s originálním designem, dveře na míru jsou ideální investicí. Vstupní nebo interiérové dveře si můžete samozřejmě pořídit výhodně například v různých stavebninách nebo hobby marketech a to za poměrně levnou cenu. Ale třeba při rekonstrukci budete muset nakonec řešit, jak správně upravit velikost stavebního otvoru pro dveře. Levný nákup dveří se tak ve výsledku nemusí vůbec vyplatit.

Obraťte se na nás a my vám vyrobíme opravdu kvalitní dveře na míru. Nejdřív k vám přijedeme vše přesně změřit a následně uděláme návrh tak, aby dveře odpovídali přesně vašemu přání. Dveře na zakázku vyrobíme a přivezeme až k vám. Montáž dveří na míru místě je pro nás už samozřejmostí.

Jak to u nás chodí ?

Měření

Nejdříve k vám přijedeme a vše si přesně vyměříme.

Návrh

Zhotovíme návrh tak, aby dveře odpovídaly přesně vašemu přání.

Výroba dveří na míru

Originální dveře na míru vyrobíme a přivezeme k vám domů.

Montáž

Montáž dveří na místě je pro nás už samozřejmostí.

Galerie našich dveří na míru

Vstupte do světa dveří na míru, kde vaše představy o dokonalé domácnosti nejsou ničím ohraničené. U nás v Bodvere.cz jsme schopni vyrobit takové dveře na míru, které jako vstupní dveře budou odzrcadlovat váš lifestyle a dodají vašemu domovu jedinečnou eleganci. Naše dveře na míru jsou vyráběny s nejvyšší precizností a smyslem na detail. Výroba kvalitních dveří je pro nás závazkem, díky němuž jsme schopni splnit i ty nejnáročnější požadavky.Naše týmy zručných řemeslníků a designérů se postarají o to, aby vaše představy o vstupních dveřích na míru byly převedeny do skutečnosti. Společně pro vás vytvoříme takové dveře, které budou nejen funkční, ale také esteticky působivé a harmonicky zapadnou do celkového designu vašeho domu. Při výběru materiálů a designu dveří na míru jsme otevřeni veškerým vašim individuálním požadavkům. Nabízíme širokou paletu vysoce kvalitních materiálů, které jsou odolné a také dlouhotrvající. Dovolíme vám vybrat si ze širokého spektra stylů, od tradičních až po moderní společně s minimalistickými variantami, které vám umožní vyjádřit svou osobnost.. Dveře na míru od Bodvere dokáží zaujmout nejen svým vzhledem, ale také vynikají svou výdrží a energetickou účinností. Využíváme moderní technologie a inovativní bezpečnostní prvky, proto abychom mohli zaručit, že váš domov bude bezpečný a zároveň nedojde ke zvýšení nákladů na energie. U nás dostanete nejen dveře na míru, ale také prvotřídní zákaznický servis. Naši odborníci vám poskytnou potřebné rady a budou vás podporovat po celou dobu realizace vašeho projektu. Vaše spokojenost je naší prioritou. S našimi dveřmi přinesete do svého domova prvotřídní kvalitu a individuální styl.

Nezávazná poptávka
bottom of page