top of page
pexels-max-vakhtbovych-6538932.jpg

Kuchyně na míru

V naší české dílně si zakládáme na tom, aby výroba kuchyňských linek byla na co nejvyšší úrovni.

U nás bereme každou zakázku na kuchyňskou linku jako nejvyšší prioritu. Snažíme se, aby všechny kuchyňské linky byly kvalitní a funkční zároveň. Neméně důležitý je moderní design, který by měl co nejvíce odpovídat aktuálním trendům.

 

V našem truhlářství umíme zhmotnit téměř všechny představy o dokonalé kuchyni. Zařídíme vše od měření a návrhu až po samotnou realizaci kompletně celé kuchyně na míru.

Jak to u nás chodí ?

Měření

Nejdříve k vám přijedeme a vše si přesně vyměříme.

Návrh

Zhotovíme návrh tak, aby kuchyň odpovídala přesně vašemu přání.

Výroba

Originální kuchyň vyrobíme a přivezeme k vám domů.

Montáž

Montáž kuchyně na místě je pro nás už samozřejmostí.

Jaký materiál při výrobě kuchyně používáme?

Máme širokou nabídku  kvalitních materiálů a skvělý  servis.  Dekorativní materiály, lesky a maty, lamináty a kompaktní desky,  používáme dle individuálních  přání zákazníků.  Pracujeme s laminem od 18 mm, pracovní desky 38 mm

těchto značek SMartKronospanEgger a Sonae AraucoGetaCore.

image002.jpg

Pracovní desky tvoří základ výrazného a moderního designu kuchyně. Nová a rozšířená nabídka reprodukcí kamene, betonu, kovu, keramiky a dřevodekorů vám umožňuje dosud nevídanou svobodu designu. EGGER pracovní desky lze snadno instalovat a díky své trvanlivosti si zachovávají po dlouhou dobu atraktivní vzhled. Můžete tak vytvořit jedinečené návrh kuchyní, který si budou vaši zákazníci užívat po dlouhou dobu.

Podrobné informace o uvedených vlastnostech produktu a jejich odkazu na normy najdete v technických listech v oblasti Ke stažení na příslušné stránce produktu.

Co vás nejčastěji zajímá?

Kolik stojí 1 běžný metr kuchyňské linky?

Vše záleží na typu materiálu, který si zvolíte. Každé úpravě interiéru předchází osobní schůzka, na které se k přesným číslům společně dopočítáme.

Jak dlouho potrvá výroba nábytku na míru?

Kuchyně na míru: 4-6 týdnů
Vestavěné skříně: přibližně 4 týdny
Interiéry: 6-8 týdnů

Kolik času zabere montáž kuchyně u vás doma?

V průměru 2–5 dní. Vše se odvíjí od velikosti a složitosti projektu, zda jde o kuchyně do L, kuchyně do U či s ostrůvkem.

Kolik stojí vizualizace?

Ta vás nebude stát nic. Vizualizace vám poskytne první pohled na nový interiér a pro nás je návodem, kterého se pevně držíme.

Nezávazná poptávka

Děkujeme za odeslání!

bottom of page