top of page
pexels-max-vakhtbovych-6238608.jpg

Interiérové dveře

Se dřevem i laminem to zkrátka umíme. 

Interiérové dveře jsou nedílnou součástí každé moderní domácnosti. Dokážou přeměnit design interiéru doslova k nepoznání. Při výběru správných interiérových dveří je nutné zamyslet se nad materiálem z kterého mají být vyrobeny, designem nebo povrchovou úpravou. Dalším krokem je výběr správného rozměru interiérových dveří. Zatímco interiérové dveře 80 cm jsou vhodné spíše do klasických místností, tak interiérové dveře 60 cm najdou uplatnění v menších útulnějších interiérech. 

Jak to u nás chodí ?

Výběr materiálu

Při výběru správných interiérových dveří je nutné se zamyslet nad materiálem z kterého mají být vyrobeny, designem nebo povrchovou úpravou.

 Měření

Dalším krokem je výběr správného rozměru dveří. Některé interiérové dveře jsou vhodné spíše do klasických místností, jiné najdou zase uplatnění v menších interiérech.

Výroba dveří

Můžeme vám rovněž v naší dílně vyrobit dveře na míru, které vám pomůžeme navrhnout a poté je dovezeme přímo až k vám domů.

Montáž interiérových dveří

Hotové nebo v rámci zakázky vyrobené interiérove dveře vám poté přivezeme domů a pečlivě smontujeme do posledního šroubku.

Galerie našich interiérových dveří

Nezávazná poptávka
bottom of page