top of page

Profilované interiérové dveře

Profilované dveře s moderně řešeným prolisem dávají interiérovým dveřím výjímečně tvrdý a odolný základ. Konstrukce profilovaných dveří je vyrobena z kvalitního MDF materiálu nebo smrkového dřeva.

Křídla profilovaných dveří jsou nastříkána bílou UV barvou v odstínu RAL 9003, ale nabízíme možnost dalších RAL odstínů nebo bílé PUR barvy za příplatek. Interiérové profilované dveře ze série QUATRO mají povrchovou úpravu lisovanou, hladkou a to především díky dřevovláknité HDF desce, která je opatřeba speciálním prolisem. 

V naší kolekci profilovanýchch dveří vynikají především dveře s moderním prolisem. Tyto dveře nejenže odrážejí krásu a eleganci přírodního dřeva, ale také nabízí moderní a čistý vzhled. Tyto bílé lakované dveře jsou vizuálně poutavé, odolné a také mají dlouhou životnost. Díky tomu vám budou sloužit tyto dveře ještě řadu let. Naše profilované dveře jsou navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší standardy. Každý detail, od designu až po konstrukci je pečlivě vybírán, tak aby vám mohli poskytnout produkt, který splní všechny vaše očekávání. Podívat se můžete rovněž i na naše další interiérové dveře, které vám pomohou proměnit vaše bydlení v oázu stylu a pohodlí.

Nezávazná poptávka

bottom of page