36086_B2_BEZPECNOSTNI-PLNE_CPL-deluxe_plne_DUB-prirodni-horizont.jpeg

CPL dub přírodní horizontální

36086_CPL-deluxe_plne_DUB-KUBANSKY.jpeg

CPL dub kubánský

36086_B2_BEZPECNOSTNI-PLNE_CPL_premium_plne_Borovice-svedska_vertikalni.jpeg

CPL borovice švédská

Tloušťka dveří

44 mm 

Rozteč zámku

90 mm 

Konstrukce

 LUME EXTRA Safety Acoustic. Masivní smrkový rám opatřený zpevňující protipožární páskou skrytou pod páskou hranovací (kromě zámkové strany), opláštěno DTD deskou, protipožární bezpečnostní dveřní výplň. Povrchová úprava CPL laminát.  

Příslušenství v ceně

 Vícebodový zámek K119 a dveřní závěsy. 

Varianty

Jednokřídlé interiérové protipožární bezpečnostní plní hladké otočné dveře s polodrážkou s deklarovanou vyšší vzduchovou neprůzvučností při osazení do ocelové bezpečnostní zárubně B2 Masonite s těsněním.

Dostupné velikosti

 Jmenovitá šířka 60-70-80-90 cm. 

Protipožární odolnost

EL 2 30- CO až C4 / DP3 

Uzamykací systém

Zadlabávací tříbodový zámek na cylindrickou vložku (rozteč 90 mm). Čepy proti vysazení dveřního křídla. 

Vážená neprůzvučnost

Deklarace vzduchové neprůzvučnosti 34 - 35 dB.
Standardně osazeno padací lištou.
 

Výplň

 Plná dřevotřísková bezpečnostní výplň. 

Povrchová úprava

CPL LAMINO STANDARD

Continously Pressed Laminates, ve volném překladu kontinuelně lisovaný laminát šíře 0,2 mmns vysokou odolností proti deformacím a prasklinám, má několik vrstev papíru napuštěného viditelnou pryskyřicí. Barevné varianty dle vzorníku EGGER.

Snímek obrazovky 2022-10-18 v 13.58.06.png

CPL LAMINO PREMIUM

Snímek obrazovky 2022-10-18 v 14.02.54.png

CPL LAMINO DELUXE

Snímek obrazovky 2022-10-18 v 14.03.08.png

HPL LAMINÁT

High Pressure Laminate, vysokotlaký laminát je materiál vyrobený na bázi laminátové pryskyřice při vysoké teplotě a tlaku. Šíře 0,8 mm. Je odolný proti vodě, snadno omyvatelný a odolný proti oděru. Často využívána ve veřejně prospěšných objektech, jako jsou hotely, školy, kanceláře apod. Standardně v nabídce dekor bílá. Jiné dekory na dotaz.

Snímek obrazovky 2022-10-18 v 21.01.13.png

 

Protipožární odolnost dveří je kritériem číslo jedna a dá se ověřit na identifikačním štítku kvalitního výrobce dveří.  Písmena EI2 označují kritéria dosažení mezních stavů, v tomto případě celistvosti a izolace, číslice 30 hodnotu požární odolnosti v minutách a označení DP označuje druh konstrukce. Protipožární bezpečnostní dveře poskytují vyšší zabezpečení bytu a většina pojišťoven takto zajištěnou nemovitost zvýhodňuje. Bezpečnostní třída je označena zkratkou RC. Vstupní bytové dveře by měly být použity od bezpečnostní třídy RC 2 a výše. Naše protipožární dveře můžou mít podle zvolené materiálové skladby i další vlastnosti, například mohou velmi dobře izolovat hluk. I tento parametr si můžete zkontrolovat na štítku dveří – v případě dveří LUME EXTRA Acoustic je hodnota vzduchové neprůzvučnosti 34 – 35 dB.

Jak lze ze štítku na dveřích zkontrolovat, že jsou dveře bezpečnostní a protipožární?

stitek.png