CPL antracit.jpeg

CPL Antracit

CPL dub přírodní.jpeg

CPL Dub přírodní

CPL Bardolino.jpeg

CPL Bardolino

Tloušťka dveří

 44 mm 

Rozteč zámku

90 mm 

Konstrukce

 LUME EXTRA Safety. Masivní smrkový rám opatřený zpevňující protipožární páskou skrytou pod páskou hranovací (kromě zámkové strany), opláštěno DTD deskou, protipožární bezpečnostní dveřní výplň. Povrchová úprava CPL laminát. 

Příslušenství v ceně

 Vícebodový zámek K119, dveřní panty.  

Varianty

Jednokřídlé interiérové otočné hladké plné křídlo s bezpečnostní třídou RC2. Ke dveřím je možno dodat ocelovou bezpečnostní zárubeň s těsněním B2.

Dostupné velikosti

 Jmenovité šířky 60-70-80-90 cm. 

Protipožární odolnost

 Deklarovaná požární třída 30-C4 / DP3 

Uzamykací systém

 Zadlabavací tříbodový zámek na cylindrovou vložku (rozteč 90 mm). Čepy proti vysazení dveřního křídla. 

Vážená neprůzvučnost

 Deklarovaná vzduchová neprůzvučnost 27-28 dB. 

Výplň

 Plná dřevotřísková bezpečnostní výplň. 

Povrchová úprava

CPL LAMINO STANDARD

Continously Pressed Laminates, ve volném překladu kontinuelně lisovaný laminát šíře 0,2 mmns vysokou odolností proti deformacím a prasklinám, má několik vrstev papíru napuštěného viditelnou pryskyřicí. Barevné varianty dle vzorníku EGGER.

Snímek obrazovky 2022-10-18 v 13.58.06.png

CPL LAMINO PREMIUM

Snímek obrazovky 2022-10-18 v 14.02.54.png

CPL LAMINO DELUXE

Snímek obrazovky 2022-10-18 v 14.03.08.png

Jak lze ze štítku na dveřích zkontrolovat, že jsou dveře bezpečnostní a protipožární?

 

Protipožární odolnost dveří je kritériem číslo jedna a dá se ověřit na identifikačním štítku kvalitního výrobce dveří.  Písmena EI2 označují kritéria dosažení mezních stavů, v tomto případě celistvosti a izolace, číslice 30 hodnotu požární odolnosti v minutách a označení DP označuje druh konstrukce. Protipožární bezpečnostní dveře poskytují vyšší zabezpečení bytu a většina pojišťoven takto zajištěnou nemovitost zvýhodňuje. Bezpečnostní třída je označena zkratkou RC. Vstupní bytové dveře by měly být použity od bezpečnostní třídy RC 2 a výše. Naše protipožární dveře můžou mít podle zvolené materiálové skladby i další vlastnosti, například mohou velmi dobře izolovat hluk. I tento parametr si můžete zkontrolovat na štítku dveří – v případě dveří LUME EXTRA Acoustic je hodnota vzduchové neprůzvučnosti 34 – 35 dB.

stitek.png